MÖBLER / Bord / Matbord 10656097

nr 1065 6097

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Matbord, Med utdragsskivor, Carl Malmsten (1888-1972), längd: 140 + 2x60, djup: 90 cm, höjd: 70 cm

Kondition: slitage, skador, en utdragsskiva defekt (går ej att dra ut)

måndag 31 oktober 2016
kl 19:14:43